TarnowskieGóry24.Info


Tarnowskie Góry 24.Info wiadomości z miasta Tarnowskie Góry w jednym miejscu Wyszukiwarka newsów:
Wtorek, 24 październik imieniny: Bartłomieja, Jerzego
Reklama Tarnowskie Góry 24.Info

Baza firm dodaj dodaj

Ostatnio dodane:

MinisterstwoReklamy.pl

wejscie do bazy
Praca

Operator wózka widłowego Tarnowskie Góry

Poszukujemy Magazyniera z uprawn...

Opieka nad bezwładną seniorką – OFERTA Z DODATKIEM!

ATERIMA MED poszukuje zaangażowa...

repertuar

Wyniki I Tarnogórskiego Biegu Jubileuszowego wróć na stronę główną

Poniżej wyniki I Tarnogórskiego Biegu Jubileuszowego, który odbył się w niedzielę 7 października w Parku Miejskim na dystansie 5 km.


I TARNOGÓRSKI BIEG JUBILEUSZOWY


Kategoria: 5KM

1 miejsce, numer 340, imię i nazwisko TOMASZ JUSZCZAK, kategoria M30, TARNOWSKIE GÓRY, wynik 00:16:31.05
2 miejsce, numer 364, imię i nazwisko KRZYSZTOF SKIBA, kategoria M16, KOSZĘCIN, team WKB META LUBLINIEC, wynik 00:16:33.76
3 miejsce, numer 352, imię i nazwisko RAFAŁ ZIELONKA, kategoria M30, CHRZANÓW, wynik 00:16:37.21
4 miejsce, numer 355, imię i nazwisko JAROSŁAW KOŁODZIEJCZYK, kategoria M30 CZĘSTOCHOWA, wynik - 00:17:02.71
5 miejsce, numer 391, imię i nazwisko PAWEŁ RODAK, kategoria M16, GLIWICE, team PĘDZIWIATR GLIWICE, wynik - 00:17:07.09
6 miejsce, numer 297, imię i nazwisko MARCIN BŁASZCZYKOWSKI, kategoria M30, TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:17:55.86
7 miejsce, numer 370, imię i nazwisko DOMINIK IWANEK, kategoria M16, TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:18:01.91
8 miejsce, numer 380, imię i nazwisko DARIUSZ SMACZYŃSKI, kategoria M30, DĄBROWA GÓRNICZA, wynik 00:18:10.02
9 miejsce, numer 353, imię i nazwisko TOMASZ HUĆ, kategoria M16, KOSZECIN, wynik - 00:18:11.39
10 miejsce, numer 338, imię i nazwisko GRZEGORZ WELM, kategoria M30, CZĘSTOCHOWA, team E.L.ITE.RUNNERS, wynik 00:18:13.60
11 miejsce, numer 234, imię i nazwisko MAREK LUBNAU, kategoria M30, SOSNOWIEC, wynik - 00:18:36.41
12 miejsce, numer 363, imię i nazwisko KRYSPIN LEWINSKI, kategoria M30, DABROWA GÓRNICZA, wynik 00:18:45.00
13 miejsce, numer 246, imię i nazwisko ANDRZEJ WYMYSŁO, kategoria M50, PIEKARY ŚLĄSKIE, team PRZEGLĄD PIEKARSKI, wynik - 00:18:48.14
14 miejsce, numer 359, imię i nazwisko DAMIAN KRUK, kategoria M16, CIESZYN, wynik - 00:19:16.05
15 miejsce, numer 376, imię i nazwisko JANUSZ SIEKIERKA, kategoria M30, SŁUPSKO, team ZRYW SŁUPSKO, wynik 00:19:18.55
16 miejsce, numer 209, imię i nazwisko ŁUKASZ BARON, kategoria M16, PIEKARY ŚLĄSKIE, wynik 00:19:21.37
17 miejsce, numer 219, imię i nazwisko MARCIN SIERADZ, kategoria M16, CZĘSTOCHOWA, team ZABIEGANI CZESTOCHOWA, wynik - 00:19:24.89
18 miejsce numer 237 imię i nazwisko GRZEGORZ DZIUBANSKI kategoria M30 PYSKOWICE, wynik 00:19:33.53
19 miejsce numer 252 imię i nazwisko ZBIGNIEW MACOCH kategoria M50 KRZEPICE NGBKŁOBUCK, wynik 00:19:39.90
20 miejsce numer 242 imię i nazwisko MAREK PODGRODZKI kategoria M30 LUBLINIEC, wynik - 00:19:46.65
21 miejsce numer 300 imię i nazwisko LESZEK STRAK kategoria M16 TARNOWSKIE GÓRY BIEGANIE.PL, wynik 00:19:57.05
22 miejsce numer 266 imię i nazwisko KRZYSZTOF GIZA kategoria M30 ZABRZE, wynik 00:19:59.28
23 miejsce numer 379 imię i nazwisko MAREK SZYDA kategoria M30 kategoria TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:20:19.53
24 miejsce numer 273 imię i nazwisko TOMASZ TYRTANIA kategoria M30 BORUSZOWICE, wynik - 00:20:24.18
25 miejsce numer 215 imię i nazwisko ŁUKASZ GOTSZLICH kategoria M16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:20:51.29
26 miejsce numer 372 imię i nazwisko GRZEGORZ GROCHOWSKI kategoria M30 PIEKARY SLASKIE POGORIA BIEGA, wynik 00:20:51.41
27 miejsce numer 341 imię i nazwisko ADAM JANOSZCZYK kategoria M16 TARNOWSKIE GÓRY CLUB BBL KATOWICE, wynik 00:21:01.62
28 miejsce numer 371 imię i nazwisko SŁAWOMIR BIELECKI kategoria M30 CZESTOCHOWA LESNE LUDKI, wynik 00:21:04.94
29 miejsce numer 263 imię i nazwisko DAMIAN HERMAN kategoria M30 STRUMIEN, wynik - 00:21:08.05
30 miejsce numer 289 imię i nazwisko KAROL MICHALSKI kategoria M16 NAKŁO SLASKIE, wynik 00:21:17.21
31 miejsce numer 357 imię i nazwisko PRZEMYSŁAW PODESZWA kategoria M30 WODZISŁAW ŚLĄSKI, wynik - 00:21:18.20
32 miejsce numer 212 imię i nazwisko ŁUKASZ STRASZAK kategoria M16 PIEKARY SLASKIE, wynik - 00:21:26.21
33 miejsce numer 222 imię i nazwisko MACIEJ RURANSKI kategoria M16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:21:35.25
34 miejsce numer 290 imię i nazwisko FILIP IZWORSKI kategoria M16 NAKŁO SLASKIE, wynik - 00:21:40.38
35 miejsce numer 368 imię i nazwisko MACIEJ KOZDRA kategoria M16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik 00:21:41.25
36 miejsce numer 255 imię i nazwisko MAREK KOSINSKI kategoria M30 TARNOSKIE GÓRY, wynik 00:21:43.05
37 miejsce numer 232 imię i nazwisko KAJETAN SUCHECKI kategoria M16 ZABRZE, wynik - 00:21:48.95
38 miejsce numer 249 imię i nazwisko TOMASZ SZYDA kategoria M30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:21:50.94
39 miejsce numer 367 imię i nazwisko ZBIGNIEW ADAMOWSKI kategoria M30 MYSZKÓW, wynik 00:21:55.85
40 miejsce numer 366 imię i nazwisko KRZYSZTOF SZYDA kategoria M30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:21:57.27
41 miejsce numer 226 imię i nazwisko ANDRZEJ LORENCKI kategoria M50 TARNOWSKIE GÓRY, wynik 00:21:57.37
42 miejsce numer 285 imię i nazwisko HENRYK KOWALSKI-NEUKIRCMH kategoria M50 KATOWICE TRUCHTACZ MYSŁOWICE, wynik 00:22:01.73
43 miejsce numer 876 imię i nazwisko ZBIGNIEW GAWIN kategoria M30 CZESTOCHOWA, wynik 00:22:04.20
44 miejsce numer 276 imię i nazwisko ARTUR SMOCZYNSKI kategoria M16 RADZIONKÓW, wynik - 00:22:06.79
45 miejsce numer 267 imię i nazwisko SYLWIA TYRTANIA kategoria K30 BORUSZOWICE, wynik - 00:22:13.46
46 miejsce numer 265 imię i nazwisko EWELINA GRZEGORCZYK kategoria K16 GLIWICE, wynik 00:22:28.88
47 miejsce numer 248 imię i nazwisko TADEUSZ KALUS kategoria M50 PIEKARY SLASKIE, wynik 00:22:33.76
48 miejsce numer 299 imię i nazwisko WALDEMAR WOJCIECHOWSKI kategoria M30 CZESTOCHOWA ZABIEGANI CZESTOCHOWA, wynik 00:22:38.41
49 miejsce numer 863 imię i nazwisko MARIUSZ NOWICZ kategoria M16 KSIE—Y LAS, wynik - 00:22:40.10
50 miejsce numer 211 imię i nazwisko KACPER SLEZIAK kategoria M16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:22:40.14
51 miejsce numer 293 imię i nazwisko ŁUKASZ SOBALA kategoria M16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:22:44.85
52 miejsce numer 291 imię i nazwisko ANTONI DADELA kategoria M50 KRZEPICE GKBKRZEPKI -FLORIAN KRZEPICE, wynik 00:22:45.87
53 miejsce numer 278 imię i nazwisko MARCIN BUCŁAW kategoria M16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:22:51.35
54 miejsce numer 208 imię i nazwisko KAROL MICHALSKI kategoria M16 NAKŁO SLASKIE, wynik - 00:22:51.87
55 miejsce numer 381 imię i nazwisko MATEUSZ KALNY kategoria M16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik 00:22:53.10
56 miejsce numer 244 imię i nazwisko MATEUSZ WRZYCIEL kategoria M16 KOSZWICE START KOSZWICE, wynik 00:22:53.48
57 miejsce numer 805 imię i nazwisko ADRIAN WOŁCZYK kategoria M16 BYTOM, wynik - 00:22:54.19
58 miejsce numer 216 imię i nazwisko ANDRZEJ GAWŁOWSKI kategoria M50 LUBLINIEC, wynik 00:23:00.06
59 miejsce numer 241 imię i nazwisko RAFAŁ JANKOWSKI kategoria M30 PIEKARY SLASKIE, wynik 00:23:15.73
60 miejsce numer 221 imię i nazwisko AGNIESZKA GROCHOWSKA kategoria K16 PIEKARY SLASKIE, wynik - 00:23:17.34
61 miejsce numer 282 imię i nazwisko ZBIGNIEW PASZEWSKI kategoria M30 CZESTOCHOWA, wynik - 00:23:28.24
62 miejsce numer 262 imię i nazwisko MIKOŁAJ SLEZIAK kategoria TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:23:39.12
63 miejsce numer 286 imię i nazwisko ARKADIUSZ BROJA kategoria M16 LARYSZÓW, wynik - 00:23:39.37
64 miejsce numer 388 imię i nazwisko BEATA MAZGAJ kategoria K16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:23:40.26
65 miejsce numer 205 imię i nazwisko KAMIL KUBAT kategoria M16 SWIERKLANIEC, wynik - 00:23:40.84
66 miejsce numer 336 imię i nazwisko IWONA MARKOWSKA kategoria K30 LUBLINIEC KB BENT LUBLINIEC, wynik 00:23:42.28
67 miejsce numer 390 imię i nazwisko ZBIGNIEW MARKOWSKI kategoria M30 LUBLINIEC KB BENT LUBLINIEC, wynik 00:23:43.08
68 miejsce numer 358 imię i nazwisko JANUSZ SRODA kategoria M50 TARNOWSKIE GÓRY AGRICOMM, wynik 00:23:55.19
69 miejsce numer 213 imię i nazwisko EWA SLEZIAK kategoria K30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:23:57.52
70 miejsce numer 218 imię i nazwisko AGNIESZKA FURMANIUK kategoria K30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:24:30.48
71 miejsce numer 339 imię i nazwisko PIOTR ADAMOWSKI kategoria M30 MYSZKÓW, wynik - 00:24:32.16
72 miejsce numer 373 imię i nazwisko KARINA WRZYCIEL kategoria K30 KOSZWICE START KOSZWICE, wynik 00:24:36.26
73 miejsce numer 374 imię i nazwisko ANNA MUSIALIK kategoria K16 TARNOWSKIE GORY, wynik - 00:24:40.18
74 miejsce numer 243 imię i nazwisko KEWIN LIPOK kategoria M16 SWIERKLANIEC, wynik - 00:24:58.70
75 miejsce numer 207 imię i nazwisko TOMASZ SZKARADEK kategoria M16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:25:03.96
76 miejsce numer 220 imię i nazwisko DARIUSZ BRZECZEK kategoria M30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:25:08.28
77 miejsce numer 227 imię i nazwisko LESZEK PALEJ kategoria M50 ZABRZE FACCIAMO JOGGING, wynik 00:25:14.27
78 miejsce numer 852 imię i nazwisko CZESŁAW CZAJA kategoria M50 NAKŁO SLASKIE, wynik - 00:25:20.73
79 miejsce numer 283 imię i nazwisko IZABELA TOMASZEWSKA kategoria K30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:25:21.44
80 miejsce numer 247 imię i nazwisko CZESŁAW WYMYSŁO kategoria M50 PIEKARY SLASKIE KLUB RADIA PIEKARY, wynik 00:25:42.24
81 miejsce numer 343 imię i nazwisko TEODOR WRZYCIEL kategoria M30 KOSZWICE START KOSZWICE, wynik 00:26:15.08
82 miejsce numer 261 imię i nazwisko ROBERT GEBSKI kategoria M50 POREBA, wynik 00:26:17.63
83 miejsce numer 288 imię i nazwisko TOMASZ RUDNICKI kategoria M30 KALETY, wynik - 00:26:28.10
84 miejsce numer 239 imię i nazwisko KAZIMIERZ ŁOPATKA kategoria M50 PIEKARY SLASKIE, wynik 00:26:33.10
85 miejsce numer 224 imię i nazwisko MAREK GÓRA kategoria M30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:27:00.61
86 miejsce numer 217 imię i nazwisko WIESŁAW KOZDRA kategoria M30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:27:05.65
87 miejsce numer 270 imię i nazwisko BOGNA MAZGAJ kategoria K16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:27:06.14
88 miejsce numer 233 imię i nazwisko MAREK PAWNUK kategoria M16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:27:07.86
89 miejsce numer 223 imię i nazwisko WERONIKA ELJASINSKA kategoria KONOPISKA, wynik - 00:27:08.38
90 miejsce numer 365 imię i nazwisko GRA—YNA MAZGAJ kategoria K30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:27:18.23
91 miejsce numer 378 imię i nazwisko KAROLINA SIEKIERKA kategoria K30 GLIWICE, wynik - 00:27:36.84
92 miejsce numer 210 imię i nazwisko JAROSŁAW SZKARADEK kategoria M30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:27:59.04
93 miejsce numer 831 imię i nazwisko JOLANTA WOJCIECHOWSKA kategoria K50 CZESTOCHOWA ZABIEGANI CZESTOCHOWA, wynik 00:28:20.19
94 miejsce numer 231 imię i nazwisko PIOTR LIPINSKI kategoria M30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:28:27.85
95 miejsce numer 271 imię i nazwisko RADOSŁAW DUDA kategoria M16 O—AROWIC, wynikE - 00:28:29.77
96 miejsce numer 354 imię i nazwisko SZYMON KUBIK kategoria M16 PIEKARY SLASKIE, wynik - 00:28:44.72
97 miejsce numer 277 imię i nazwisko ADRIAN BŁASZCZYK kategoria M30 CZESTOCHOWA, wynik - 00:28:49.65
98 miejsce numer 351 imię i nazwisko KRZYSZTOF OPARA kategoria M50 CZESTOCHOWA, wynik - 00:29:00.87
99 miejsce numer 235 imię i nazwisko TADEUSZ MICHNIEWICZ kategoria M50 KNUROW, wynik 00:29:29.13
100 miejsce numer 298 imię i nazwisko JANUSZ SUCHENSKI kategoria M50 OLESNICA, wynik - 00:29:40.30
101 miejsce numer 281 imię i nazwisko RAFAŁ KRZAK kategoria M30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:29:52.22
102 miejsce numer 272 imię i nazwisko NATALIA KOT kategoria TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:30:19.19
103 miejsce numer 245 imię i nazwisko MAGDALENA MYDŁOWSKA kategoria K16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:30:31.60
104 miejsce numer 360 imię i nazwisko DANUTA FRASEK kategoria K16 SZAŁSZA P.H.U. ARES, wynik 00:31:38.47
105 miejsce numer 296 imię i nazwisko DOROTA LIPINSKA kategoria K30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:32:32.15
106 miejsce numer 294 imię i nazwisko EDWARD KUREK kategoria M50 KATOWICE MOCNIK CZELADZ, wynik 00:32:39.22
107 miejsce numer 250 imię i nazwisko SONIA SRODA kategoria K16 TARNOWSKIE GÓRY AGRICOMM, wynik 00:45:08.94

Źródło: ultimasport.pl

facebook sledzik gg

2012-10-09 03:14:26 | B.G.

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!

Pozostałe wiadomości zobacz archiwum

2017-09-20 Udział w tym Turnieju to pierwszy krok do świata wielkiej piłki komentarze: 0
2015-08-03 Nordic Walking w Tarnowskich Górach komentarze: 0
2014-11-20 Po Zetce czas na Pasy! komentarze: 0
2013-08-16 Druga porażka TS Gwarek komentarze: 0
2013-04-26 TS Gwarek - Grunwald Ruda Śląska komentarze: 0
2013-01-31 Studniówkowe Party 2013 - część 2: CEE-H komentarze: 0
2013-01-03 HALOWY TURNIEJ O PUCHAR BRZDĄCA komentarze: 0
2012-12-10 Powalczy MKS Skarbek Tarnowskie Góry komentarze: 0
2012-11-10 Gwarek wysoko wygrywa z Przyszłością! komentarze: 0
2012-11-04 Punkt Gwarka zdobyty w Żarkach komentarze: 0
2012-10-30 Gwarek - Wyzwolenie bez bramek komentarze: 0
2012-10-24 KKS Tarnowskie Góry vs MKS Dąbrowa Górnicza komentarze: 0
2012-10-20 Gwarek nareszcie wygrywa! komentarze: 0
2012-10-15 Kolejna porażka Gwarka komentarze: 0
2012-10-06 Przebudzenie Gwarka komentarze: 0
2012-10-04 Utrudnienia w Parku Wodnym komentarze: 0
2012-10-02 Biegam bo lubię, czyli I Tarnogórski Bieg Jubileuszowy komentarze: 0
2012-09-24 TS Gwarek znowu remisuje komentarze: 0
2012-09-14 IV Liga - zapowiedź komentarze: 0
2012-09-10 TS Gwarek traci kolejne punkty komentarze: 0
2012-09-07 Zapowiedź 6 kolejki komentarze: 1
2012-09-05 Remis TS Gwarek komentarze: 0
2012-08-27 Gwarek Tarnowskie Góry na 3 miejscu komentarze: 0
nieruchomości domy mieszkania działki
TCK Tarnowskie Góry
Zamek Tarnowice Stare

Prezentujemy

W.B. Projekt Komputery PC, notebooki, podzespoły i akcesoria komputerowe. Oprogramowanie finansowe i magazynowe dla firm. Programy COMARCH CDN, OPTIMA.

więcej

Ogłoszenia

Kurs - Rysunek i malarstwo

Chcesz rozwijać swoje umiejętnoś...

Kurs - Pierwsza pomoc przedmedyczna

Każdy z nas może znaleźć się w s...

Kurs - Język migowy

Naucz się komunikować z osobami ...

Sonda

Które miejsce zajmie TS Gwarek Tarnowskie Góry na koniec sezonu?

Miejsce 1 - awans
Miejsce 2 lub 3 - czołówka tabeli
Miejsca 4-8 - środek tabeli
Miejsca 9-15 - słabo
Miejsce 16 - spadek

Wyniki | Dodaj komentarz

Galeria, Filmiki Czyli ciekawostki z regionu

Losowe galeria

LKS Zieloni Żarki - TS Gwarek Tarnowskie Góry 2:2 (1:1)

Losowe galeria

Silesia Basket Cup 12.04.2014 Ożarowice

Losowe galeria

Wystawa ceramiki Jerzego Szlegera

Losowe galeria

PinGŚ: Spotkanie z Jackiem Moskwą

Losowe galeria

Justyna Kędzia - Wieczór autorski w TCK

Losowe galeria

Zawody w Narto i Łyżworolkach - promo

Losowe galeria

Wernisaż "Za mundurem..."

Copyright (c) 2012-2017 Grupa Tarnowskie Góry 24.Info. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Portal Tarnowskie Góry 24 - najnowsze wiadomości z Tarnowskich Gór
praca, ogłoszenia, zdjęcia, forum, imprezy, kino, reklama, wywiady, firmy, dyżury aptek, sport, koncerty