TarnowskieGóry24.Info


Tarnowskie Góry 24.Info wiadomości z miasta Tarnowskie Góry w jednym miejscu Wyszukiwarka newsów:
Poniedziałek, 17 maj imieniny: Bartłomieja, Jerzego

Baza firm dodaj dodaj

Ostatnio dodane:

MinisterstwoReklamy.pl

wejscie do bazy
Praca

Aplikant adwokacki

Kancelaria „PIONIER” Mazurek i B...

repertuar

 

Reklama

W sprawie reklamy można skontaktować się drogą elektroniczną: mateusz@tarnowskiegory24.info lub telefonicznie 34/351-13-00, komórka: 696-638-756

Nasza oferta:

1. Baza firm - (kliknij, aby dodać)
Firma powinna być zarejestrowana na terenie Powiatu Tarnogórskiego lub jej działalność dotyczy terenu Tarnowskich Gór i okolicy. Następnie należy starannie i uważnie wypełnić formularz dostępny w portalu w dziale FIRMY.

2. Logo na stronie głównej
Logo wyświetlane jest w systemie rotacyjnym na pierwszej stronie naszego serwisu. W celu wyświetlania loga należy zarejestrować się w bazie firm, które jest bezpłatne. Powierzchnia ważna do 30.04.2013 r.

3. Duży baner (podgląd)
Duży baner reklamowy umieszczony w nagłówku, pojawia się na stronie głównej, podstronach oraz forum w systemie rotacyjnym. Baner *.jpg, *.gif, *.swf o rozmiarach max. 975x200 px, do 150 KB.

4. Baner w nagłówku (podgląd)
Stały baner reklamowy umieszczony w nagłówku, pojawia się na stronie głównej, podstronach. Baner *.jpg, *.gif, *.swf o rozmiarach max. 975x100 px, do 120 KB.

5. Baner w kolumnie lewej (podgląd)
Stały boczny baner reklamowy wyświetlany na stronie głównej i podstronach. Pojawia się w lewej kolumnie. Baner *.jpg, *.gif, *.swf o rozmiarach max. 190x180 px, do 100 KB

6.
Stały boczny baner reklamowy wyświetlany na stronie głównej i podstronach. Pojawia się w prawej kolumnie. Baner *.jpg, *.gif, *.swf o rozmiarach max. 220x150 px, do 100 KB

7. Baner news
Stały banner reklamowy wyświetlany w szczegółach newsów pomiędzy wstępem a rozwinięciem wiadomości. Baner *.jpg, *.gif, *.swf o rozmiarach max. 490x80 px, do 100 KB

8. Baner wiadomości
Stały baner reklamowy wyświetlany pomiędzy 3 a 4 wiadomością na stronie głównej. Baner *.jpg, *.gif, *.swf o rozmiarach max. 520x100 px, do 100 KB.

9. Baner ogłoszenia
Stały banner reklamowy umieszczony w dziale ogłoszeń na listą kategorii. Baner *.jpg, *.gif, *.swf o rozmiarach max. 220x150 px, do 100 KB.

10. Ogłoszenie promowane
Ogłoszenie płatne znajdujące się w dziale ogłoszeń wyróżnione na żółtym tle, wyświetlane w pierwszej kolejności w dziale głównym i kategoriach przypisanych ogłoszeniu. Możliwość publikacji do 3 zdjęć. W celu dodania ogłoszenia proszę o skorzystanie z panelu znajdującego się pod listą kategorii.

11. Artykuł sponsorowany (podgląd)
Napisanie lub nadesłanie artykułu, który zostanie opublikowany w serwisie. Przez tydzień będzie widoczny w promowanych wiadomościach. Mający charakter reklamowy. Możliwość dodania do 5 zdjęć.

12. POPUP (podgląd)
Reklama pojawia się przy wejściu na stronę główną u każdego odwiedzającego stronę. Dopiero po kliknięciu na krzyżyk załaduje się Portal. Reklama pojawi się nawet u osób, które mają ustawione blokowanie wyskakujących okienek w przeglądarce. Reklama tekstowa lub graficzna. Max. rozmiary: 800x1000 px, do 200 KB.

13. Baner pomiędzy ogłoszeniami
Stały banner reklamowy wyświetlany w dziale ogłoszeń po 3 ogłoszeniu nie promowanym. Baner *.jpg, *.gif, *.swf o rozmiarach max. 700x80 px, do 100 KB

14. Pozycja w bazie firm
Pozycja wyświetlania przedsiębiorstwa w dziale firmy na stronie głównej.

15. Specjalna
Jeśli są Państwo zainteresowani inną reklamą niż powyższa oferta to proszę o kontaktowanie się z nami w celu ustalenia szczegółów.

 

UWAGI:
- wystawiamy fakturę VAT z formą płatności: gotówka lub przelew,
- zamówienie dla nowych klientów realizowane jest dopiero po uiszczeniu opłaty lub po przesłaniu wypełnionego formularza zamówienia,
- w celu przyspieszenia publikacji reklamy istnieje możliwość przesłania elektronicznego potwierdzenia dokonania przelewu w formacie .pdf wygenerowanego przez bank.
- przed publikacją redakcja musi zaakceptować baner/artykuł/ogłoszenie.

nieruchomości domy mieszkania działki
TCK Tarnowskie Góry
Zamek Tarnowice Stare

Prezentujemy

W.B. Projekt Komputery PC, notebooki, podzespoły i akcesoria komputerowe. Oprogramowanie finansowe i magazynowe dla firm. Programy COMARCH CDN, OPTIMA.

więcej

Sonda

Które miejsce zajmie TS Gwarek Tarnowskie Góry na koniec sezonu?

Miejsce 1 - awans
Miejsce 2 lub 3 - czołówka tabeli
Miejsca 4-8 - środek tabeli
Miejsca 9-15 - słabo
Miejsce 16 - spadek

Wyniki | Dodaj komentarz

Galeria, Filmiki Czyli ciekawostki z regionu

Losowe galeria

Laponia TG 2013

Losowe galeria

Gwarki 2012 - Pokaz sztucznych ogni

Losowe galeria

Dolina Dramy - Tarnowskie Góry - Zbrosławice: jesień

Losowe galeria

Pochód Gwarkowski 2013

Losowe galeria

Silesia Basket Cup 12.04.2014 Ożarowice

Losowe galeria

TS Gwarek Tarnowskie Góry - LKS Przyszłość Ciochowice 4:0 (2:0)

Losowe galeria

Oficjalne otwarcie Centrum Kultury Śląskiej

Copyright (c) 2012-2020 Grupa Tarnowskie Góry 24.Info. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Portal Tarnowskie Góry 24 - najnowsze wiadomości z Tarnowskich Gór
praca, ogłoszenia, zdjęcia, forum, imprezy, kino, reklama, wywiady, firmy, dyżury aptek, sport, koncerty